Firma Jiří Maryška - TREND s.r.o. je specialistou ve výrobě koupelnového nábytku - koupelnových skříňek, sloupků, polosloupků, zrcadel aj. koupelnového vybavení. Další stěžejní činností naší společnosti je výroba euro oken a jiných dřevěných druhů oken a dveří. Kromě těchto dvou služeb také provádíme klempířské, zámečnické a truhlářské práce a také se zabýváme povrchovou úpravou kovů.

Firma TREND - Jiří Maryška s.r.o. byla založena v roce 1991. Od svého založení se zabývala prováděním klempířských prací, zámečnictvím, sklenářstvím a truhlářstvím. V době vzniku jsme provozovali také automechanickou dílnu. V roce 1994 jsme začali s výrobou koupelnového nábytku. Od té doby jsme v tomto oboru načerpali mnoho zkušeností a kvalita našich výrobků díky tomu dosahuje vysoké úrovně.

S výrobou euro oken jsme začali zhruba před čtyřmi lety. Také tyto naše výrobky dosahují výborné kvality.

Naše firma v současnosti zaměstnává 22 zaměstnanců a vlastní provozovny ve městě Zruč nad Sázavou.

Naším hlavním cílem je především spokojenost našich zákazníků. Dosahujeme toho nejen vynikající úrovní našich výrobků, ale také vedlejšími službami jako je např. možnost poskytnutí dopravy zdarma či zavedení zadávání objednávek přes internet.